با ما در ارتباط باشید
خبرنامه پیامکی
پشتیبانی

 - 09331045856 09154805856

 info@erammhd24.ir

شبکه های اجتماعی

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت:
دنیای دیجیتال سعی دارد برای رفاه هرچه بیشترکاربران عزیز بهترین خدمات را به شما ارائه دهد، بنابراین این امکان برای کلیه کاربران ما وجود دارد که به هنگام ثبت سفارش خود با روش هایی نظیر پرداخت آنلاین از طریق درگاه های اینترنتی، پرداخت کارت به کارت ویا پرداخت درمحل تحویل(ویژه ساکنین مشهد مقدس) نسبت به پرداخت فاکتور خود اقدام نمایند.
  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه های اینترنتی
شما می توانید فاکتورخود را از طریق کلیه کارت های شتاب عضو شبکه به صورت آنلاین درسایت پرداخت نمایید.عملیات موفق پرداخت فاکتور برای ما به منزله ی قطعی بودن سفارش شماست، شایان ذکراست هنگامی که اقدام به پرداخت آنلاین می نمایید سفارش شما به صورت خودکار وارد پروسه آماده سازی و ارسال می شود و نیازی به پیگیری واطلاع دادن شما عزیزان نیست.
  • پرداخت کارت به کارت
کاربرانی که امکان پرداخت آنلاین درسایت را ندارند می توانند از طریق دستگاه های عابربانک و یا کارت به کارت اینترنتی ازطریق شماره کارت زیر اقدام به پرداخت نمایند.
6104337872282650 (بانک ملت) فرهاد رعیت دوست
  • پرداخت در محل تحویل(ویژه ساکنین مشهد مقدس)
پرداخت درمحل تحویل، ویژه مشتریان محترم ساکن در مشهد که تمایل دارند پس از دریافت سفارش خود اقدام به پرداخت فاکتور نمایند می توانند از این روش بهره ببرند، لازم به ذکر است کلیه ماموران تحویل کالای دنیای دیجیتال برای آسودگی بیشتر شما عزیزان مجهز به دستگاه کارت خوان سیار(Pos) می باشند.

پیشنهاد دنیای دیجیتال به شما کاربران عزیز برای تسریع و امنیت بیشتر پرداخت آنلاین می باشد،همچنین پرداخت های آنلاین الویت بالاتری نسبت به سایر سفارشات دارند.